خواستگاری تجاری

(A Business Proposal)
thumbnail
۱۸ سال به بالا
۱۶ تا ۱۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

سریالی عاشقانه‌ای درباره‌ی رابطه‌ی قراردادی مدیری از خودراضی و کارمندی سخت‌کوش

سال: 2022
  بررس فیلم: زیبا طاهری‌نسب

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شین‌هاری دختری سخت‌کوش و پرتلاش است که کار خود را با انگیزه و انرژی انجام می‌دهد. شین هاری همراه پدر، مادر و برادرش زندگی می‌کند. آن‌ها رابطه‌ای صمیمی با یکدیگر دارند و مشکلات مانعی برای خوشحال بودن آنان نیست. کانگ ته مو بسیار منظم است و همه‌ی کارهایش را با برنامه‌ریزی انجام می‌دهد. شین‌ هاری و همکارانش با مشارکت و همکاری یکدیگر کارها را انجام می‌دهند. یونگ سو دوست شین هاری تصمیم می‌گیرد از رفاه و ثروت پدرش دست بکشد و تنها زندگی کند تا بتواند مستقل شود.
  شین‌ هاری و کانگ ته مو به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند. در نسخه‌ی اصلی فیلم آن‌ها یکدیگر را می‌بوسند و در آغوش می‌گیرند. رابطه‌ی عاشقانه بین شخصیت‌های دیگر فیلم نیز شکل می‌گیرد. مصرف الکل در فیلم نمایش داده می‌شود. دغدغه‌های مربوط به مشاغل از موارد دنیای بزرگسالان است.
  در نسخه‌ی زیرنویس فیلم از کلمات نامناسبی مانند عوضی، ازخود‌راضی، آشغال، لعنتی استفاده می‌شود.
  شین‌هاری در بخش دستور پخت یک شرکت بزرگ مواد غذایی مشغول به کار است بنابراین مخاطب با این شغل و چالش‌های آن آشنا می‌شود. علاوه‌بر آن مخاطب همراه با تماشای سریال با موضوعاتی مانند همکاری و مشارکت، برنامه‌ریزی و پذیرش مسئولیت آشنا می‌شود.
  کانگ ته مو در کودکی شاهد مرگ والدینش بوده‌است و این موضوع برای او ناراحت‌کننده و آزار‌دهنده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  خواستگاری تجاری براساس وبتونی با همین نام اثر هه‌ هوا است.شین هاری قبول می‌کند این بار نیز به جای دوستش به قرار از پیش تعیین شده برود تا طرف مقابل را منصرف کند، اما معلوم می‌شود شخصی که در قرار از پیش تعیین شده ملاقات می‌کند کانگ ته مو رئیس شرکتی است که شین هاری در آن مشغول به کار است. شین هاری دختر پرتلاش است که سعی می‌کند در شغل خود بهترین باشد. او همراه خانواده‌اش زندگی می‌کند و آن‌ها علیرغم مشکلاتی که دارند، خانواده گرمی هستند. کانگ ته مو فردی منظم است و تمام کارهایش را با برنامه ریزی انجام می‌دهد. دوست شین هاری با وجود اینکه از خانواده پولداری است، تصمیم می‌گیرد برای مستقل شدن از پدرش جدا شود. شین‌هاری انسانی معمولی است که اشتباه می‌کند و از اشتباهاتش درس می‌گیرد. تجربه کردن برای او فرصتی برای رشد است.
  صحنه‌ی مرگ والدین کانگ ته مو که در کودکی آن را دیده است برای او ناراحت کننده است. در نسخه‌ی زیرنویس فیلم از کلمات نامناسبی مانند عوضی، ازخود‌راضی، آشغال و لعنتی استفاده می‌شود. بین کانگ ته مو، شین هاری و شخصیت‌های دیگر سریال رابطه عاشقانه وجود دارد که در نسخه‌ی اصلی آ‌ن‌ها یکدیگر را می‌بوسند و در آغوش می‌کشند. همجنس‌گرایی از مواردی است که در فیلم به آن اشاره می‌شود. مصرف الکل در فیلم نمایش داده شده است. دغدغه‌های مربوط به مشاغل از موارد دنیای بزرگسالان است. تماشای سریال برای نوجوانان کوچکتر از ۱۶ سال پیشنهاد نمی‌شود. برای نوجوانان ۱۶ تا ۱۸ سال نیز با نظارت والدین و گفت‌وگو درباره‌ی موضوعات سریال پیشنهاد می‌شود.

  چکیده داستان

  شین هاری قبول می‌کند این بار نیز به جای دوستش به قرار از پیش تعیین شده برود تا طرف مقابل را منصرف کند، اما معلوم می‌شود شخصی که در قرار از پیش تعیین شده ملاقات می‌کند، کانگ ته مو رئیس شرکتی است که شین هاری در آن مشغول به کار است. شین هاری پیشنهادی از سمت کانگ‌ ته مو دریافت می‌کند و ماجرا شروع می‌شود.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  فرصت‌هایی برای گفتگو

  در این بخش موضوعات و سوالاتی را درباره هر محتوا مطرح می‌کنیم که صحبت راجع به آن‌ها می‌تواند برای بچه‌ها و خانواده‌ها مفید باشد و به درک بهتر اثر و موضوعات مطرح شده در آن منجر شود.

  چه چیزی باعث شد کانگ ته مو از شین‌ هاری خوشش بیاید؟ چرا کانگ ته مو تصمیم گرفت به شین هاری پیشنهاد دهد که نقش نامزد او را بازی کند؟
  نظر شما درباره‌ی تصمیم یونگ سو که از پدرش جدا شد و زندگی مستقلی را شروع کرد چیست؟
  به نظر شما چرا پدر بزرگ کانگ ته مو اصرار داشت او ازدواج کند؟

  مشخصات سریال

  تعداد فصل ها ۱
  تعداد قسمت ها تا کنون ۱۲
  کارگردان park seon ho، پارک سون هو
  رتبه MPAA TV_۱۴
  مدت زمان ۶۰
  کشور سازنده کره جنوبی
  استودیو kross pictures
  بازیگران آن هیو سپ، کیم سه جونگ، کیم مین گیو
  سال انتشار ۲۰۲۲